Školení

Samotná dodávka kvalitních produktů nestačí k provádění udržitelné obnovy dřeva. Dobré výsledky závisí především na dovednosti osoby provádějící opravu hniloby dřeva. Proto má Repair Care od roku 1993 vlastní školení.

Od té doby neustále pracujeme na zlepšování nabídky školení. A s úspěchem: každý rok vyškolíme více než tisíc profesionálů. Kromě naší centrály ve Waalwijku také poskytujeme školení na místě. To může být na jednom z našich prodejních míst, ale také na místě u vás.

Máte zájem o školení? Kontaktujte nás!

ÚROVEŇ 1: Úvod do udržitelné údržby

Interaktivní školicí den, zamýšlený jako první seznámení s produkty udržitelné údržby a Repair Care. Teorie a praxe se střídají.

ÚROVEŇ 2: Technické prohloubení například v laminování

Interaktivní, prakticky zaměřený školící den, kde je kladen důraz na laminování. Unikátní je použití praktického simulátoru, což je dokonalá imitace okenního rámu, která přináší každodenní pracovní podmínky do učebny.

ÚROVEŇ 3: Technické prohloubení například v částečné výměně

Během tohoto jednodenního školení si sami prakticky vyzkoušíte pracovní postupy Repair Care týkající se částečné výměny. Samozřejmě op pomocí tzv. 'praktického simulátoru', což je dokonalá imitace skutečného okenního rámu.

Expert na udržovatelnou údržbu (D.O.E.)

Uznání na firemní úrovni, které poskytuje přístup k desetileté systémové záruce od Repair Care.