O nás

Repair Care představuje kompletní řešení v oblasti udržitelných oprav a údržby dřeva. Za více než 30 let jsme vyrostli v totálního dodavatele udržitelných řešení pro údržbu a opravy. Mnozí nás znají pro naše vysoce kvalitní opravárenské produkty, ale my děláme více. Mnohem více.

Každý rok vyškolíme více než dva tisíce profesionálů v Holandsku, Anglii a Německu v ošetřování hniloby a poškození dřeva. Tón udáváme také v projektovém řízení. Díky rozsáhlé specializaci jsme schopni skutečně snížit náklady na poruchu a zajistit (finanční) kontrolu nad projekty . Ať už se jedná o tradičně zadávané zakázky nebo RGVO. Proto plně podporujeme iniciativy pro řetězovou integraci. Maximální udržitelnost za přijatelnou cenu je totiž dosažitelná pouze dobrou spoluprací. Jsme tedy důvěryhodným partnerem pro bytová družstva.

O nás

Profesionalita je v Repair Care prvořadá. Ve všech vrstvách organizace. Zaměstnáváme lidi s odbornými znalostmi. Máme také partnerství mimo jiné s průmyslovými organizacemi a velkoobchodníky. To vše dohromady zajišťuje, že jsme považováni za autoritu na celém trhu. Ale i když myslíme ve velkém, zůstáváme nohama na zemi . Klienti, vedoucí pracovníci a příbuzní znají Repair Care jako přístupnou skupinu lidí. Chtěli byste diskutovat o aplikaci produktu nebo přístupu k projektu? Jeden telefonát a je vyřízeno. Pokud to bude možné, naskočíme ještě ten den do auta, abychom viděli práci na vlastní oči. Naše vztahy to oceňují a máme z toho uspokojení. Protože tvrdě pracujete a sdílíte úspěchy společně. Společně usilujeme o dokonalý konečný výsledek. Našim zákazníkům neslibujeme, že problémy řešíme, ale že jim předcházíme. Výsledek se osvědčuje: opravy s našimi produkty vydrží minimálně deset let . Tuto záruku poskytujeme v černé a bílé barvě. Jediný na trhu.

Vědomé zacházení se zdroji

Bytová družstva, investoři do nemovitostí a další správci budov si nyní dobře uvědomují, že je třeba pečovat o dřevo. Zejména ve srovnání s PVC má dřevo jako surovina pro okna významné výhody, jak pro životní prostředí, tak pro peněženku. Výroba plastového okna totiž spotřebuje osmkrát více energie než výroba stejného okna ze dřeva! PVC je navíc téměř nerecyklovatelné a obsahuje látky, které při spalování – a tedy při likvidaci plastového okna – velmi škodí životnímu prostředí. K tomu ještě přispívá skutečnost, že dřevěná okna jsou často levnější.

Udržitelnost Repair Care spočívá v kvalitě našich produktů. Faktem je, že kvalitní materiál dlouhodobě prokazuje svou vlastní udržitelnost. Díky našim opravárenským produktům jsme již ušetřili desítky tisíc tun dřeva. Proč byste měli vyměnit celé okno, když je poškozena pouze malá část? Výzkum ukázal, že průměrně 95 % okna s poškozením dřevokazem je v dobrém stavu a tedy není nutné jej vyhazovat. Zachování místo výměny je již dlouhá léta mottem Repair Care. A naštěstí také stále rostoucího počtu dalších firem. Považujeme to za naši společnou odpovědnost, abychom vědomě nakládali s životním prostředím.

Naše vize: „Repair Care všude“

Repair Care přijímá svou odpovědnost vůči společnosti a životnímu prostředí tím, že poskytuje produkty a služby, které zabraňují výměně dřeva. Delší používání znamená menší výrobu.

Chceme být celosvětově úspěšní na trhu business-to-business v oblasti údržby (dřeva).

V příjemné firemní kultuře zajišťujeme optimální výnos pro zaměstnance, zákazníky, uživatele našich produktů a další zainteresované strany. Rok co rok.